Imawex  oferta strona główna targi, eventy, expo.
Telefon stacjonarny do  Imawex
Telefon mobilny do Imawex

Rok założenia 1991

Telefon mobilny do Imawex
Telefon stacjonarny do  Imawex
Imawex E-mail
Nawigacja do firmy Imawex
Imawex fotogaleria
Imawex o nas
Imawex oferta strona główna

Klikając przycisk oferta wracasz do wszystkich produktów.

Klikając przycisk oferta wracasz do wszystkich produktów.

Imawex działalność od 30 lat.

To już ponad 30 lat udanej współpracy  
z   Wami.
    Zapraszamy na następne.

LARIX - trudnopalna wykładzina w płytkach dywanowych do biur, hoteli, placówek oświaty. Płytki dywanowe do użytku komercyjnego, jak Larix, są idealne do zastosowania w prestiżowych budynkach biurowych, hotelach czy placówkach oświatowych. Dzięki wymiarom 50x50cm, najwyższej Euroklasie odporności na ogień Bfl-s1 oraz możliwości łatwej wymiany pojedynczych płytek, Larix to doskonały wybór. Oszczędzasz na czasie i kosztach montażu, a jednocześnie dbasz o bezpieczeństwo i elegancję wnętrza.

Wykładzina Larix  przykłady


Placówki oświatowe,
biblioteki, uczelnie

Pokoje hotelowe


Recepcje

Sale spotkań


Reprezentacyjne
hole i poczekalnie
            Przestrzenie biurowe

 

Showroomy

Pokoje hotelowe

Larix to najlepsze surowce, najwyższa jakość, najnowsza technologia produkcji - to wszystko w pełni na zautomatyzowanym parku maszynowym. Niskie wymagania konserwacyjne i brak konieczności klejenia płytek do podłoża to oszczędność czasu i kosztów montażu. Odkryj nowoczesne rozwiązania już teraz!

Trudnopalne płytki dywanowe CONCORD – to skuteczne zabezpieczenie podłóg sportowych! Trudnopalna wykładzina spełniająca normy Euroklasy Bfl-s1 to doskonała ochrona podłóg sportowych. Szybka i łatwa instalacja – 4 osoby mogą pokryć 800 m2 w mniej niż 1 godzinę. Wysoka trwałość, wygodne przechowywanie, 5 lat gwarancji producenta. Płytki o wymiarach 100x200cm, 100x100cm, 50x50cm nie wymagają klejenia do podłoża. Idealne rozwiązanie!

Imawex wykładzina dywanowa w płytkach

Wykładzina Concord przykłady

Dystrybucja
Wygodne przechowywanie
 i łatwy transport
                    
       Łatwe układanie
Ułożone w jedną godzinę


  800m2 ułożone 
w  jedną godzinę

 

 

 

 

 

Prosimy pamiętać, że kolory przedstawione na stronie są poglądowe i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistości. W przypadku wątpliwości co do odcienia, zachęcamy do zamówienia bezpłatnych wzorników.

Szybkie dostawy cały kraj

Imawex transport

SANTO trudnopalna wykładzina w płytkach dywanowych - doskonały wybór!. Płytki SANTO to świetne rozwiązanie dla każdego, kto szuka trwałej i bezpiecznej podłogi. Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu, możliwe jest stworzenie niepowtarzalnego wzoru podłogi. Płytki posiadają wymiary 50x50cm i spełniają wymogi Euroklasy Cfl-s1. Co więcej, nie potrzebują klejenia do podłoża, co przekłada się na oszczędność w czasie i kosztach montażu. Dodatkowym atutem jest łatwa wymiana pojedynczych płytek. Przekonaj się już teraz!

Wykładzina Santo  przykłady

Santo kolor 76 szara

Santo kolor 81 niebieska

Santo kolor 78 antracyt

Santo kolor 92 brązowa

Copyright by Imawex Spółka Jawna

Ostrzeżenie.      09.05.2024 roku dotarły do nas informacje że firma IMAWEX stała się ofiarą oszustwa. Bazując na naszej wieloletniej działalności, oszuści, próbują wyłudzić dobra znacznej wartości, na fakturę z terminem płatności. W tym celu zostały utworzone adresy e-mail mające wprowadzić w błąd sprzedających, zostało użyte nasze logo oraz imiona i nazwiska członków zarządu firmy IMAWEX. Sprawa została zgłoszona na Komisariat Policji w Milanówku sygnatura akt KW-5643/24/SWD. Prosimy zachować czujność i zgłaszać do nas próby takich wyłudzeń na nasz adres adres mailowy . Jeśli doszło do oszustwa sprawę bezzwłocznie należy zgłosić na Policję.
 

Zostaw wiadomość, odezwiemy się  jak najszybciej.

imawex adres wskazówki dojazdu, mapa, nawigacja do firmy
Imawex wyładziny targowe, wykładziny eventowe,tkaniny dekoracyjne certyfikat Rzetelna Frma

Zarządzanie domeną i treścią strony  Imawex Andrzej Dobrosz.

 Imawex odwiedź nas na Facebooku